Windows 7 Sınırlı Bağlantı Hatası ve Çözümü

Merhaba arkadaşlar, laptoplarda çıkan yeni nesil işletim sistemi seçeneğini istemediğim için windows 8 yerine driverleri dışardan kendim bularak windows 7 kurdum.
 
Tüm sorunlar çözülmüştüki wireless kablosuz baglantıda sürekli Sınırlı bağlantı sorunu yaşıyordum ve gerçekten kabak tadı vermişti artık. İnternette 100’lerce sitede bu sorunu yaşayan insanlar gördüm çözüm bulamadım . En son microsoft un kendi sitesi üzerinde yayınlanan bir makale sorunumu çözdü.
 
Yapmanız gerekenler aşağıda belirtilmiştir.
 
Görev çubuğundaki pil simgesine sağ tıklayın > Güç seçenekleri > Hangi güç seçeneği seçiliyse onun yanındaki Plan ayarlarını değiştir seçeneğine tıklayın > Gelişmiş güç ayarlarını değiştir > Kablosuz Bağdaştırıcı Ayarları > Güç Tasarrufu Modu > Pilde ve Prize takılı seçenekleri En yüksek performans olarak seçili olmalı.
 

Yazar: Fatih

5 thoughts on “Windows 7 Sınırlı Bağlantı Hatası ve Çözümü

  burak

  (Aralık 24, 2013 - 9:29 pm)

  Olmuyo. Zaten böyleymiş

  admin

  (Şubat 8, 2014 - 9:22 am)

  Burak Bey, sizin hatanız farklı bir problemden kaynaklanıyor olabilir , bu hatayı kendim yaşadım ve çok uzun süre problem yaşadıkdan sonra bulup buraya yazma geregi duydum

  şahin

  (Ağustos 22, 2014 - 11:26 am)

  ben masa üstü kullanyorum napmalıyım?

   admin

   (Ağustos 23, 2014 - 10:38 pm)

   Merhaba Şahin Bey, bu hata laptoplarda mevcut genellikle aynı işlemleri uygularsanız modeminizde problem yoksa sorununuz çözülecektir.

  Burak Tekin

  (Kasım 18, 2016 - 5:04 pm)

  gorev cubugu nerden aciliyo yani yazdiniz seylerin fotografini gonderseydiniz yaziyla beraberonlari berden aciliyo gorev cubugu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.