Toplu DA PA Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Sizlere bomba gibi bir dapa sorgulama sitesi tanıtıyorum arkadaşlar, toplu sorgulama yapabilme imkanıda sunmaktadır harika bir web sitesi.

Domain Authority (DA),Türkçede ki karşılığı Domain Otoritesi anlamına gelmektedir. 0 ila 100 arasında skor puanlamaları yaparak siteler incelenir. Web sitemizde link çıkışlarından alınacak olan backlinkler de dahil olmak üzere farklı puanlama sitelerinden alınan verilerden yararlanılarak DA skorunuz ortaya çıkarılmaktadır. Puanın yüksek olması halinde sitenin diğer sitelere oranla tarayıcılarda yükselme şansı artmaktadır. Page Authority (PA), Türkçe’de sayfa otoritesi anlamına gelmektedir. PA belirtilen alan içerisinde sayfanızın skorunu ölçmek amacı ile oluşturulan bir sistemdir. Herhangi bir site belirtilmediği taktirde, siteyi genel olarak inceler ve bütün sayfaların otoritelerini sorgular. Bu sistem karmaşık bir algoritmaya sahiptir ve puanları aynı DA da olduğu gibi 0 ile 100 arasında incelemektedir. Ancak PA’da kullanılan algoritma DA’ya oranla daha karmaşıktır. Puan ne kadar yüksek belirlenirse sayfanın o kadar otoriteye sahip olduğu sonucu ortaya çıkmaktadır. DA PA sorgulama yapmak isteyen site yöneticileri www.dapasorgulama.com web sitemizden bizlere ulaşarak site otoritelerini hem toplu bir şekilde hemde tek bir tanesini sorgulatma imkanına sahiptirler.

Toplu DA PA Puanlama

Genelde siteler ücretsiz olarak tek bir sitenin incelemesine imkan vermektedir. Ancak toplu DA PA sorgulama yapılması ihtimali kesinlikle yoktur. Bu durumda dapasorgulama web sitemiz üzerinden sizlere toplu bir şekilde sitelerin otoritelerini gözlemleyebilirsiniz. Kendi kategorimizde uygun bütçe ile rahatlıkla toplu DA PA sorgulama ve sitenizi daha üst sıralara taşıma imkanı bulabilirsiniz. Ücretsiz olaraksa bazı sayfaların domain otorite puanı ve bazı sayfaların PA değerlerinde inceleme yapabilmektesiniz. DA PA sorgulama üzerinde çok fazla durulmasa da, sitenizin otoritesi için oldukça önemli hususlardan bir tanesidir. Domain ve sayfa otorite puanlamalarını arttırarak doğru bir şekilde geniş kitlelere hitap etme imkanı bulabilirsiniz.

DA PA Score Önemi

DA PA sorgulama sitenizin otoritesini ölçmek ve daha verimli içerik üretebilmek için en önemli detaylar arasında yer almaktadır. Siteniz 0 ila 100 arasında bulunan belli kategoriler halinde incelenir ve gelişime konusunda yol kat etmenize olanak sağlar. Site otoritesini arttırmak için uzun süreli çalışma gereklidir. Zaman zaman skorlarda dalgalanmalar gözlemlenebilir. Bu durumun sebebi her geçen gün sitelerin kendilerini geliştirmelerinden kaynaklanmaktadır. Yeni içerik paylaşmanız halinde değerini dapasorgulama.com adresinden sorgulatabilme imkanınız bulunmaktadır.

Yazar: Fatih