Dsmart Almalı Mıyım ?

Merhaba Arkadaşlar henüz dsmart abonesi değilseniz ve kendinize dsmart almalı mıyım? sorusunu soruyorsanız bu yazımı okumanızda fayda olacaktır . Zira dsmart ile ilgili tecrübelerimiz yer almaktadır bu yazıda.
 
İlk önce 24 ay sözleşme fiyaskosuyla başlayayım , ararsınız dsmart’ı abone olacagım dersiniz hemen ertesi gün evinize bağlamaya gelir bir ekip iyi hoş yarım saatte herşey biter 12 ay sözleşmeli alacağız dersiniz tamam zaten tahhüt süreniz 12 ay derler imzalarsınız sözleşmeyi ekip gider artık “dsmartlısınızdır” yayın konusunda genellikle sorun yaşamazsınız yayınınız kesilmez ancak aylık 30-40 lira ödediginiz sinema kanalları (benim toplamda 11 kanalım vardı) bir film bir kanalda biterken diğerinde başlardı ve aynı filmi ay içerisinde 5 kez görmeniz çok normaldir dsmart için neyse zaman geçer artık dsmarttan sıkılmışsınızdır ve 12 ayınız dolar dsmartı ararsınız aboneliğimizi iptal ettirmek istiyoruz 12 ay tahhüt yapmıştık biz dersiniz ve bir şok yaşarsınız tahhütünüz 24 aydır kapatırsanız bilmem ne ücretleri 800 tl fatura çıkar karışınıza diye ve mecburen devam etmek zorunda kalırsınız 1 yıl daha bazı kanalları iptal ettirirsiniz saçma gelir bu kanallara aylık 50 lira ödemek 40 liraya indirir kanalların yarısını kapatırlar ve 3 ay faturanızı geciktirirseniz yayınınızı kesip 20 lirada yayın açma parası alırlar sanki yeniden tesisat kuruyorlarmış gibi.
 
12 ay daha bu işkenceyi çektikden sonra tahhütünüz dolar ve artık o müjdeli gün gelmiştir, dsmarttan doğan grubundan kurtulacaksınızdır.

 
Ararsınız müşteri hizmetlerini binbir dil dökmeler aman efendim kapatmayın neden kapatacaksınız vs.vs. ısrarla kapatmak istersiniz size dilekçe yazmanızı ve kimlik fotokopinizle birlikte faks yada posta ile göndermeniz gerektiğini söylerler bağlatmak istediğinizde evinize kadar gelen bu hizmet kapattırmak istediğinizde giderek zorlaştırılır tamam dersiniz telefonu kapatırsınız ertesi gün sizi dsmart‘tan yayınınızı neden kapatıyorsunuz gibi bir sorguya çekilirsiniz ve sonra akıl almaz teklif gelir yayınınıza aylık 20 liraya devam edin gibi .. 24 ay boyunca neden 40-50 lira ödettinizde şimdi 20 liraya düşürüyorsunuz madem bu yayın bu kadar ucuza maal olabiliyor insanlara neden 2 katına satarsınız ? neyse yine kapattırmak istediğinizi söylersiniz ve teklifi geri çevirirsiniz , zulüm bundan sonra başlar.
 
5 gün boyunca faks göndermeye çalışırsınız dsmart faks hattı cevap vermez sinir küpü olursunuz arayıp ağzınıza geleni söylersiniz ve size en yakın dsmart bayiliğine götürüp bırakmanızı isterler evraklarınızı lanet olsun der 15-20 lirada taksi parası verip götürür bırakırsınız evrakları ve 2 gün sonra telefonunuza bir sms gelir dilekçeniz gönderilmediği için yayınınız tekrar aktif edilmiştir ve sinir küpü olmuşsunuzdur iyice ararsınız her zaman ki gibi saçma güvenlik testlerini aşıp derdinizi anlatırsınız ve yeniden iptal ettirmek zorunda kalırsınız dsmart bayisini ararsınız ısrarla gönderdim evraklarınızı demenize ragmen yeniden iptal talebi oluşturuldu deyip tekrar göndertirsiniz evrakları ve telefon üzerinden anında ulaşan faks 5 gün sonra ulaştı diye sms gelir telefonunuza.
 
Daha sonra tekrar aranırsınız neden dsmart aboneliğinizi iptal etmek istiyorsunuz gibi saçma bir sorguya çekilirsiniz yeniden illede kapattıracam dedikden sonra telefonu kapatırsınız ve 1 hafta sonra cihazları en yakın dsmart bayisine bırakın diye bir sms gelir telefonunuza bu cihazlarıda sağ salim teslim edebilirseniz dsmart çilesinden kurtulmuş olursunuz.
 
İşte bu yüzden Dsmart abonesi olmalı mıyım? diye düşünüyorsanız bu yazıyı tamamen okumanızı tavsiye ederiz.